≻Nawigacja

Wstęp

Letnie Gromienie w Bychawie [zawody id: 123]
Czcigodne Koleżanki, Szanowni Koledzy!
Chciałbym w imieniu moich Kolegów i swoim zaprosić strzelców czarnoprochowych (nie tylko odprzodowych) na spotkanie, które Lubelskie Towarzystwo Sportów Strzeleckich i Atlatla organizuje w sobotę i niedzielę 21 i 22 lipca 2012 r. na strzelnicy w Bychawie.
Za clou spotkania mogą być uznane zawody strzeleckie, jakkolwiek ja na równi z zawodami stawiam możliwość spotkania miłego Towarzystwa ze wszelkimi czynnościami i pogwarkami temu towarzyszącymi.
Przewidujemy, jak zwykle w Bychawie, zawody w "klasycznych" konkurencjach strzeleckich z broni długiej i krótkiej na dystansach 25, 50 oraz 100 m. Odstępsto w konkurencji Lamarmora - dopuszczone odtylcówki kapiszonowe rozdzielnego ładowania.
W trakcie zawodów i po ich zakończeniu organizujemy poczęstunek w warunkach polowo-strzelniczych, z rusztu i torebek.
W odległości kilkuminutowego marszu od strzelnicy jest łowisko dla chętnych wędkarzy, będzie możliwość skorzystania z basenu miejskiego dla chętnych amfibijnych strzelców. W podobnej odległości, przy ul. Pileckiego 9 jest noclegownia z niewielką ilością pokoi 1-3 osobowych.
Na terenie strzelnicy rozbijemy namioty dla chętnych, mamy ich 6 do dyspozycji. Własny sprzęt kempingowy można także zaparkować lub rozbić.
Opłata startowa wraz ze składką na żywność: zł 25,-
Opłata za każdą konkurencję: zł 5,-